Hakkımızda

Öncü Elevator'u tercihinizde yanılmadınız!

2001 yılında deneyimli kurucular tarafından kurulan ve yine konusunda uzman kadrolarda çalışmaya başlayan Öncü Elevator Asansör Mak. Mon. İnş. Elk. San. ve Tic. Ltd. Şti. hizmet anlayışı ve yaklaşımlar günümüz gereklerine uygun şekilde sürekli revize ederek yolumuza devam ediyoruz.

Bütün bu çalışmalar yürütülürken, Öncü Elevator, kalite ve güvencesini T.S.E. , ISO 9001 ve CE Belgesi ile tescillemiştir. Bugün artık, projelendirilmesinden üretim ve servis hizmetlerine kadar her bakımdan özel hizmet sunulmasını gerektiren hastahaneler, idari hizmet binaları, turistik tesisler ve iş merkezlerinin tercihi Öncü Elevator olmaktadır.

İnşaat, sanayi ve turizm sektörleri hızla gelişirken, Öncü Elevator talep edilenin de ötesinde alternatiflerle çözüm üretmeyi başarmıştır. Yüksek, hızlı ve özel donanım gerektiren asansörler de Öncü Elevator' ün uzmanlık alanı haline gelmiştir.

Portföyümüzde yer alan kurum ve kuruluşlarda çalışmak, bizleri, işimizi sürekli geliştirmeye yönlendirdiğinden mutluyuz. Bizim için olmazsa olmaz kavramlar var; emniyet, estetik, uzun ömürlülük ve müşteri memnuniyeti. Öncü Elevator olarak çalışmalarımızda benimsediğimiz kalite anlayışımızı, bu dört ana unsur üzerinde temellendirdik.

about imgabout img

HİZMETLER

Sektörün lider markası konumunu güvenilir ve kaliteli malzeme seçimiyle, başarıyla tamamlanmış projeleriyle kanıtlayan Öncü Elevator, montaj hizmetleri konusunda da ismine güvenmektedir. Öncü Elevator montaj ekibi alanında uzman tekniker ve mühendislerden oluşmaktadır.

Servis ekibi, müşterilerin istekleri doğrultusunda en uygun projeyi hazırlayarak montaj sürecine başlar ve projeye uygun olarak asansör montaj işlemini tamamlar.

Bakım ve sorun giderme konusunda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının belirlediği ve takibini Elektrik Mühendisleri Odasının yaptığı Asansör Bakım Yönetmeliğinin yanısıra uluslararası servis kriterlerini de uygulamaktayız.

Öncü Elevator, güvenli, hızlı ve ekonomik çözümleri ile asansör arıza ve bakım hizmetlerini güvenle gerçekleştirmektedir. Asansör servisi birimimize 0 - 312 - 394 5048 numaralı müşteri hizmetlerimizden ulaşabilir ve asansör arızalarınız ile ilgili olarak onarım ve bakım süreçlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öncü Elevator mühendis ve uzman teknik personeli asansörün kullanıldığı mekanda gerekli inceleme ve trafik hesaplamalarını gerçekleştirdikten sonra, asansörünüzün modernizasyon ihtiyaçları doğrultusunda bir rapor hazırlanmaktadır.

Uzmanlarımızın hazırlayacağı asansör modernizasyon raporunda,bakım, onarım, yedek parça ve işçilik giderlerini net olarak görebildiğiniz gibi, modernizasyon süreci ve iş teslimi zamanını kesin olarak görebilirsiniz.

Tüketim alışkanlıkları değiştikçe şehirlerdeki alışveriş merkezlerinin sayıları da çoğalıyor. Rekabet o kadar ciddi boyutlarda ki, alışveriş mekânının estetik özellikleri, tüketiciyi kendilerine çekmek isteyen firmalar için sunulan ürün çeşitliliği ve fiyat uygunluğu kadar önemli bir hale geldi.

Yapıların göze hoş görünmesi en çok dikkat edilen konulardan biriyse, o yapılarda hizmet veren asansörler de bu kaygıdan kendilerine düşen payı alıyor.